Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Down Mitten

Millet Down Mitten
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 1
3,800ден.
2,280ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Уште само една големина на залиха: ХЛ
Одлична цена со 40% ПОПУСТ!!!

Дизајнирана за многу студени временски услови: со перјана изолација и Ripstop заштита, зајакнување со кожа во делот на дланката...
За сите ваши планински активности!

Материјал:
Microlight Ripstop 100% Polyamide
Изолација:
80% White duck down + 20% feathers / Fill Power 650 (US)
Дланка:
Козја кожа

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, down, mitt