Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Fusion PO

Millet Fusion PO
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
4,300ден.
3,000ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха имаме уште само 1 големинa: XXL!
Одлична цена со 30% ПОПУСТ!!!

Лесна изолација за спортски активности!
Dual Tech™ конструкцијата овозможува комфор и лесно движење

Повеќе инфо од производителот:

  • Half zip with windproof underflap
  • All seams flat-locked (with tonal stitching) for maximum comfort.

Материјали:

  • Micropile® полар
  • Tecnostretch полар
Тежина: 300 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet, Fusion