Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Renegade

Black Diamond Renegade
Black Diamond Renegade Black Diamond Renegade
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 2
4,800ден.
3,840ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Од овој модел на залиха има уште само ХЛ големина!
Одлична цена со 20% ПОПУСТ!!!


Модел на ракавица за скијање и планинарење со GORE-TEX® мембрана, која е со најдобра цена од производителот Black Diamond!

Водоотпорна и дишечка, 4-сезонска ракавица која ќе ве изненадува секојдневно во снежните авантури.

Основно инфо:
Температурен опсег: -12/-1 ºC
Тежина за пар: 185 грама

Повеќе инфо:
Мембрана: 100% водоотпорна и дишечка GORE-TEX мембрана со XCR продукт технологија
Делот на дланката и прстите изработен од козја кожа
Фиксна изолација од студ со 100 грамски „полар“

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Renegade