Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Impulse

Black Diamond Impulse
Black Diamond Impulse Black Diamond Impulse Black Diamond Impulse
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 3
3,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 25% ПОПУСТ!!!

Сенаменска, 4-сезонска софтшел ракавица за секакви активности: од летни алпинистички искачувања до зимски ски тури.

Основни инфо:
Температурен опсег: -9/4 °C
Тежина за пар: 136 грама

Повеќе инфо:
Софтшел заштита - растеглива во сите правци
Фиксна изолација

Pittards® Oil-Tac кожа во делот на дланката и зајакнати делови на прстите (не е дизајнирана за брзи аблзеувања)
Неопренво делот над зглобот кој може да се затегне и добро да ја затвори дланката
 

Линк до страната на производителот: овде >>>>

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Black Diamond Impulse