Black Diamond Street Creek RT 30 bordeaux
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Street Creek RT 30 bordeaux

Black Diamond Street Creek RT 30 bordeaux
Black Diamond Street Creek RT 30 bordeaux Black Diamond Street Creek RT 30 bordeaux
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 3
7,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Овој модел има одлична издржливост, влечејќи ја својата инспирација од препознатливите торби за извлекување на Блек Дајмонд, при искачувањето на големи карпи. На таа издржливост се додава и отпорноста кон лоши временски услови, која е решена на едноставен начин - со намотување на горниот дел од ранецот. Врвен модел за секојдневни активности и патувања.

Во конструкцијата на овој ранец, вклучен е посебен оддел за чување на 15“ лаптоп; во него исто така има посебен оддел во кој е сместена заштита од дожд; џеб за чување клучеви и документи; прерамки и грб со посебно изработен материјал за одличен комфор...

Материјал: 1260Д најлон

Волумен: 30Л
Тежина: 950 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, street creek