Rock Empire 60cm/10mm dyneema
Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire 60cm/10mm dyneema

Rock Empire 60cm/10mm dyneema
Бренд: Rock Empire
Код на производот: Rock Empire
Достапност: 20
300ден.
 
   - ИЛИ -   

Dyneema гуртна
Должина: 60цм
Ширина: 10мм
Сила: 22kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Rock Empire open sling