Tendon 4mm - на мерење
Кошничката е празна!
Најпродавани

Tendon 4mm - на мерење

Tendon 4mm - на мерење
Бренд: Tendon
Код на производот: Tendon
Достапност: 190
37ден.
 
   - ИЛИ -   

Замка од чешкиот бренд Тендон

Дебелина (mm): 4
Мин. сила (daN): 340
Тежина (g/mm): 12.7
Сертификати/Стандарди: CE 1019, EN 564

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Tendon reep