Black Diamond 100g loose chalk
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond 100g loose chalk

Black Diamond 100g loose chalk
Бренд: Black Diamond
Код на производот: Black Diamond
Достапност: 7
330ден.
 
   - ИЛИ -   

Магнезиум во прав - 100грама.
Специфичен бленд кој овозможува максимален грип при качувањето, независно на температурата и влажноста.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, chalk, Магнезиум