Кошничката е празна!
Најпродавани

Rock Empire HMS Magnum S grey

Rock Empire HMS Magnum S grey
Бренд: Rock Empire
Код на производот: rock empire
Достапност: 10
750ден.
 
   - ИЛИ -   

Алуминиумски карабинер со матица
Тежина: 90 грама
Отвор: 24мм
Јачина на долга оска: 26 kN
Јачина на кратка оска: 10 kN
Јачина при отворена вратичка: 8 kN

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: rock empire, hms, magnum