PowerGel Original Espresso
Кошничката е празна!
Најпродавани

PowerGel Original Espresso

PowerGel Original Espresso
Бренд: Powerbar
Код на производот: powerbar
Достапност: 8
100ден.
 
   - ИЛИ -   

Енергетски гел со вкус на еспресо.
Со дополнителни 53мг кофеин.

Тежина: 41гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: powerbar, powergel