Powerbar Recovery Max Raspberry
Кошничката е празна!
Најпродавани

Powerbar Recovery Max Raspberry

Powerbar Recovery Max Raspberry
Бренд: Powerbar
Код на производот: powerbar
Достапност: 1
1,690ден.
 
   - ИЛИ -   

Напредна форма на напиток за регенерација, со вкус на малина.
Содржина: 1144грама
(Доволно за 26 порции т.е. 3.2 литри течност. 3 мерилки се користат во комбинација со 125мл вода.)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: powerbar