Ваучер за подарок 3000 денари
Кошничката е празна!
Најпродавани

Ваучер за подарок 3000 денари

Ваучер за подарок 3000 денари
Бренд: OutdoorMk
Код на производот: outdoormk
Достапност: 1
3,000ден.
 
   - ИЛИ -   

Ваучер за подарок.
Вредност: 3000 денари

Популарен начин на подарување!

Денес, Ваучерите за подарок се многу практичен начин на подарување.
Спортовите во природа бараат толку многу „играчки“ практикувачите на овие активности да имаат, што повеќе не можеме да бидеме сигурни што поточно тие би имале потреба да имаат и/или немаат во моментот. 

Затоа со Ваучерот, примателот на овој тип на подарок, ќе може самиот да дојде да си одбере што е потребно од нашиот асортиман.

Начин на користење:

- Ваучерот мора да се искористи во целост, еднократно.
- Со купување на Ваучерот преку нашиот систем, ќе бидете контактирани на чие име и на која адреса истиот да биде испратен.
- Производот кој ќе се одбере од страна на корисникот на Ваучерот, мора да има најмалку вредност колку што е вредноста на Ваучерот, а ако цената на производот е повисока, ќе треба да се доплати разликата.
- Цената и важењето на Ваучерот се трајни: не можат да бидат намалени со некаква акција или пак да имаат некаков рок на траење.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: ваучер, подарок, gift, voucher