Black Diamond Bullet 16
Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Bullet 16

Black Diamond Bullet 16
Black Diamond Bullet 16 Black Diamond Bullet 16
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност: 2
4,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Не постојат доволно суперлативи за овој модел!
Сега во неговата најнова верзија!

Се' додека Ви е потребен ранец со ваков, мал волумен (потсетуваме дека Булет има 16 литри), не би можеле да препорачаме друг модел. Докажан веќе со години во понудата на Блек Дајмонд - сега во најновата верзија.
Многу издржлив модел! Компактен во својот дизајн, ова е одличен мал ранец независно дали ќе планинарите, качувате, скијате, возите велосипед или пак ќе ги „бркате“ Вашите секојдневни обврски.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, bullet 16