Julbo Whoops SP3
Кошничката е празна!
Најпродавани

Julbo Whoops SP3

Julbo Whoops SP3
Бренд: Julbo
Код на производот: julbo
Достапност: 3
4,800ден.
 
   - ИЛИ -   

Докажан модел на Julbo: Вупс! :)

Дизајниран за луѓе со помали лица - овој модел е подготвен на се’! Нуди одлична/широка заштита од зрачење, а закривените рамки овозможуваат совршено држење на лицето и главата, правејќи го стабилен и при „поагресивни“ активни спортски авантури каде што има често и продолжено движење со главата и телото.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: julbo, whoops