Julbo Creek Polarized 3
Кошничката е празна!
Најпродавани

Julbo Creek Polarized 3

Julbo Creek Polarized 3
Julbo Creek Polarized 3 Julbo Creek Polarized 3
Бренд: Julbo
Код на производот: julbo
Достапност: 3
6,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Julbo Creek - поларизирани

Со безвременски, класичен и сестран стил, овој модел има комфорна и лесна рамка, дизајнирана за широк спектар на облици на лица и големини.

Спортска силуета, за различни активности, надополнета со поларизирана леќа со 3-та категорија на заштита.
Оваа леќа е посебно погодна за активности на вода и во планина, бидејќи го елиминира отсјајот од рефлектирачките површини (пат, вода, снег...) 

Тежина: 22гр

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: julbo, creek