Кошничката е празна!
Најпродавани

Black Diamond Brushed Cap cypress

Black Diamond Brushed Cap cypress
Бренд: Black Diamond
Код на производот: black diamond
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
1,950ден.

Овој модел ќе биде достапен од крајот на септември.
Резервации: info@outdoor.mk


Капа за терморегулација, заштита од сонце - со шиено лого, со кое се оддава почит на планините и историската поврзаност на Блек Дајмонд со нив. 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: black diamond, brushed