Millet LTK Seamless Light TS SS
Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet LTK Seamless Light TS SS

Millet LTK Seamless Light TS SS
Бренд: Millet
Код на производот: millet
Достапност: 1
2,150ден.
1,000ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Маичка со посебна плетка без шевови: за дополнителен комфор; со различна густина на плетка за подобра дишливост и спроведување на влага/пот. Округол дел околу вратот, рефлективно лого за подобра забележливост во слаба светлина.

Достапно уште само во една големина: M/L
Одлична цена со 50% ПОПУСТ

Материјал: 61% полиестер, 32% полиамид, 7% еластан

Тежина: 160 грама

Материјалот се суши скоро инстантно, штитејќи ве при тоа да не ви стане студено кога го намалувате интензитетот на движење. Посебниот Полиген слој служи како заштита од развој на непријатна миризба и помага во одржувањето со тоа на пролонгирано чувство на свежина.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet, seamless, ltk