Trimm Orado
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Orado

Trimm Orado
Trimm Orado Trimm Orado
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 10
7,800ден.
3,900ден.
 
   - ИЛИ -   
Софтшел јакна за планински спортови - со одлични карактеристики!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ

 
Материјал: 100 % PES pongee, Triguard 3L membrane Extreme 
Надворешен дел: 100 % PES pongee
Водоотпорност/дишливост: 20000/20000

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, orado