Millet LD Carline Plus Tight
Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet LD Carline Plus Tight

Millet LD Carline Plus Tight
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
2,700ден.
1,350ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Техничка плетка според најновиот развој на изработка на материјали.
Достапно уште само во М големина
Одлична цена со 50% ПОПУСТ

Подобрено сушење и отстранување на влагата благодарение на т.н. Грид внатрешност која овозможува подобра циркулација на воздух.
Thermolite® е материјал чии влакна/плетка, овозможуваат одлична заштита од студ.

Материјали:
CARLINE® X.C.L. 150 Plus™
100% polyester Thermolite® 165g/m²
Polygiene® третирано - против развој на бактерии

Технологии
Ceramic™ зајакнување

Тежина:
230 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Millet Carline Plus Tight