Nalini Carezza
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Carezza

Nalini Carezza
Бренд: Nalini
Код на производот: Nalini
Достапност: 8
2,200ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Женски основен слој!

Ултралесен основен слој без ракави, направен од полипропиленски влакна – без шевови.
Дополнително: комфорен фит со делови со повисока дишливост...  

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini carezza