Nalini Seamless Lady SS
Кошничката е празна!
Најпродавани

Nalini Seamless Lady SS

Nalini Seamless Lady SS
Nalini Seamless Lady SS Nalini Seamless Lady SS
Бренд: Nalini
Код на производот: nalini
Достапност: 10
2,500ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

За потребата од основен слој, во било кој период од годината, веруваме дека не треба да зборуваме посебно. Потребата од ваков слој во зимскиот период е уште поизразена: од подобра термоизолација, подобар трансфер на влага/пот кон надворешни слоеви, со што телото остаува суво и не ја губи својата топлина итн итн.

Изборот на материјали е посебно важен, за важното чувство на комфор и удобност, а на тоа се надоврзува и моментот што овој модел е со мазни шевови.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: nalini, seamless