Кошничката е празна!
Најпродавани

Trimm Adiga

Trimm Adiga
Trimm Adiga Trimm Adiga
Бренд: Trimm
Код на производот: trimm
Достапност: 4
4,800ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Термоизолационен слој.
Мешавина од разни материјали (водоодбивен најлон, софтшел, спандекс....), стратешки поставени на различни позиции во конструкцијата, со кои се добива заштитнички подготвена јакна, растеглива за комфор!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trimm, adiga