K2 Coomback 104 skin
Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Coomback 104 skin

K2 Coomback 104 skin
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 2
9,900ден.

Достапни опции


* Должина (cm):

 
   - ИЛИ -   

Крзно за турно скијање - исечено/подготвено по димензии на моделот на скии K2 Coomback 104.
Достапно во должини: 170цм, 177цм и 184цм.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2 Coomback 104