BCA Climbing Skins
Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Climbing Skins

BCA Climbing Skins
Бренд: BCA
Код на производот: bca
Достапност: 1
10,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Лесно поставување и вадење од скиите!
Овие крзна со 65% мохер и 35% најлон во својот состав, како и со својата Контур Хибрид конструкција, со минимален напор се вадат од скиите кога доаѓа моментот за скијање, а имаат одличен грип на скиите и после повеќекратни поставувања на студено време.
Одличен грип, одличен глајд, лесни за засекување, едностави за пакување и хибриден лепак кој функционира во широк спектар на услови. 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: bca, climbing skins