K2 She'sBack skin
Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 She'sBack skin

K2 She'sBack skin
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 1
8,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Крзно за турно скијање за моделот К2 She'sBack.
Исечено по димензиите на овој модел - во моментов достапен само во должина од 167cm.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2, skin, крзно, She'sBack