K2 Northern Lite Splitboard
Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 Northern Lite Splitboard

K2 Northern Lite Splitboard
Бренд: K2.
Код на производот: K2
Достапност: 1
48,000ден.
24,000ден.
 
   - ИЛИ -   

За авантуристите помеѓу бордерите!
Со одличен ПОПУСТ од 50%


К2 продолжува да го води правецот на прогресија на сноуборд авантури вон терените и насекаде во планините!
Овој модел има специфични флекс патерни и потесна половина/ширина. Модел кој во себе ги има сите состојки кои даваат голема предност за една епска и слободна, пудреста авантура.
Големина: 152цм

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: K2 Norther Lite