Кошничката е празна!
Најпродавани

Julbo Bang Cat.3 blue

Julbo Bang Cat.3 blue
Бренд: Julbo
Код на производот: Julbo
Достапност: 1
4,300ден.
2,150ден.
 
   - ИЛИ -   

Од овој модел имаме уште само 1 на залиха!
Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Bang! Маска за скијање и сноуборд која се адаптира на сите типови на лица и шлемови: цилиндрични леќи, симетрично подесување/затегнување..
Силиконски делови на ластикот за да не се поместува преку шлемот, широко поле на вид и одличен комфор за долги денови поминати во снежни авантури!

Леќа: заштита од 3-та категорија со дополнителен "multilayer fire" слој, како и слој за заштита од замаглување.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Julbo Bang