Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA B-2 Ext

BCA B-2 Ext
Бренд: BCA
Код на производот: BCA
Достапност: 5
3,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Тежина: 720 грама
Димензии на лопата: 25.4 x 27.9 cm
Должина на рачка кога не е издолжена: 42 cm
Должина на склопена лопата/неиздолжена: 61 cm
Должина на склопена лопата/издолжена: 79 cm
Материјал: 6061 T6 Aluminum 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: BCA, B2-ext