Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Stealth 300

BCA Stealth 300
Бренд: BCA
Код на производот: BCA
Достапност: 5
3,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Тежина: 340 грама
Вкупна должина: 300 cm  
Должина кога е собрана: 50 cm  
Дијаметар: 1.3 cm

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: BCA, Stealth 300