Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Stash 20 orange

BCA Stash 20 orange
Бренд: BCA
Код на производот: BCA
Достапност: 3
7,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Волумен: 20Л
Тежина: 1,3кг

Супер практичен ранец за скијање и сноуборд:
- пристап од задниот дел на ранецот
- посебен џеб/оддел за лопата, сонда, крзна...
- дупки за цедење на влагата
- вертикален начин на носење на сноуборд
- диагонален и вертикален начин на носење на скии
- можност за поставување на два цепини
- интеграција на БЦА линк системот за комуникација
- гуртни за затегнување
- изолација во носечките гуртни (на пример за систем за хидратација)
- постава во џебот за ски маска - за нејзина заштита
- „сокриен“ систем за носење на шлем.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: BCA Stash 20