Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Stealth 240

BCA Stealth 240
Бренд: BCA
Код на производот: BCA
Достапност: 2
2,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Тежина: 270 грама
Вкупна должина: 240цм
Должина кога е собрана: 40цм
Дијаметар: 1.1цм
 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: BCA Stealth 240