Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Ubic 20

Millet Ubic 20
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 2
5,900ден.
4,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Tестирано и препорачано од Водичите од Шамони.
Овој модел е основен избор за брзи, планинарски тури и турно скијање. Супер универзален модел, кој ќе биде Ваш партнер како во летните, така и во зимските авантури - со фокус на комфорот и слободата на движење.

Препорачани активности: планинарење, турно скијање

Спецификација:
-Компактен ранец со отвор на патент во "U" форма
-Преден растеглив џеб на патент, 2 помали џеба на патент
-Variloop System™ компатибилен за носење на широк спектар на опрема за планински спортови, надворешни носачи на опрема и гуртни во долниот дел кои исто така се носачи на опрема
-Поставени гуртни/прерамки кои можат да се регулираат за подобро поставување/налегнување на товарот; поставен појас.
-Компатибилен со мешина/резервоар за хидратација
-Прекривка за заштита од дожд

Материјал:
Ласерски крој
N 70 D 230 T Triple R/S
P 600 D Polyester
3D Mesh Back

Тежина:
0,800 kg

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet ubic 20