Кошничката е празна!
Најпродавани

Grivel Mountain Runner 12

Grivel Mountain Runner 12
Бренд: Grivel
Код на производот: grivel
Достапност: 8
5,400ден.
 
   - ИЛИ -   

Mountain Runner 12 e ранец за планинско трчање од италијанската компанија Гривел, со комфорен фит и голем број на џебови, каде би можеле да ја организирате потребната опрема!
Џебовите во централниот оддел помагаат во распределба на тежината, а гуртните за затегнување - за фино подесување на поставеноста при трчањето.
Ранецот доаѓа во една големина, но со одличен опсег на подесување за сечиј грб.

Волумен: 12л
Тежина: 530гр

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: grivel, mountain runner