Кошничката е празна!
Најпродавани

BCA Bomber B-1 Ext

BCA Bomber B-1 Ext
Бренд: BCA
Код на производот: BCA
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
3,100ден.

Тежина: 600 грама
Димензија на лопата: 24.9 x 25.4 cm
Должина на рачката кога не е издолжена: 41 cm
Должина на рачката кога е издолжена: 57 cm
Должина на склопена лопата кога не е издолжена: 56 cm
Должина на склопена лопата кога не е издолжена: 73 cm
Материјал: 6061 T6 Aluminum 


Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: BCA, B-1 ext