Кошничката е празна!
Најпродавани

K2 trim to fit 150mm - на сечење

K2 trim to fit 150mm - на сечење
Бренд: K2.
Код на производот: k2
Достапност: 6
9,900ден.

Достапни опции


* Должина (cm):

 
   - ИЛИ -   

Крзно кое се засекува во соодветна димензија на вашата скија.

Ширината е 150мм, а треба да ја одберете соодветната должина.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: К2, trim to fit