Кошничката е празна!
Најпродавани

Ride Pearl

Ride Pearl
Ride Pearl Ride Pearl
Бренд: Ride
Код на производот: Ride
Достапност: 2
5,900ден.
2,950ден.

Достапни опции


* Големина:

 
   - ИЛИ -   

Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!
Останата само 1 големина: М
За обем: 56-58цм

Опис:
Модел кој има независни зони, за индивидуално обликување според формата на главата - за најголем комфор!
Кога на тоа ќе се додаде вградениот систем за аудио (за поврзување со вашиот телефон на пример) и пасивната вентилација - се добива шлем кој е дизајниран да ви овозможи супериорна заштита и посебен стил!

Повеќе инфо од производителот:

CONSTRUCTION: ZoneFlex ABS Hardshell Construction

NEW! Premium Ride Audio Kit
Heat Sealed & Stitched Liner with Airmesh
Passive Venting
Detachable Ear Pads
Plush Faux Fur Detailing
Tool-Less Removable Goggle Clip

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Ride, Pearl