Sigma PC 15.11 red
Кошничката е празна!
Најпродавани

Sigma PC 15.11 red

Sigma PC 15.11 red
Бренд: Sigma
Код на производот: sigma
Достапност: 2
3,700ден.
 
   - ИЛИ -   

Најновата верзија на веројатно најпродаваниот модел на пулсметар од германската компанија Сигма Спорт!

Основно:
-датум
-прецизен пулс
-часовник
-светло
-исклучување/вклучување на тон за аларми

Прикажувања за тренинг:
-% поминато време во одредена зона на тренинг
-вкупно калории
-50 кругови
-индикатор за зони
-време за круг
-време во тренинг зона
-максимален пулс
-стоперица
-моментален пулс
-вкупно време во тренинг
-просечен пулс
-часовник
-таргет зона со индикатор

Функции за тренинг
-рачно програмирана зона
-таргет зоната може да се менува за време на тренинг
-звучен аларм
-пресметка на максимален пулс
-автоматски тренинг зони: горење калории или фитнес
-аларм за зона

Меморија по круг
-просечен пулс по круг
-максимален пулс во круг
-време поминато во таргет зона по круг
-време за круг
-калории по круг
-време од почеток на тренинг

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: sigma, 15.11