PowerBar Energize Advanced Hazelnut Choco
Кошничката е празна!
Најпродавани

PowerBar Energize Advanced Hazelnut Choco

PowerBar Energize Advanced Hazelnut Choco
Бренд: Powerbar
Код на производот: powerbar
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
90ден.

Енергетски бар со вкус на лешник и чоколадо.
Тежина: 55 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: powerbar, hazelnut, chocolate