PowerBar Real5 Vegan Strawberry
Кошничката е празна!
Најпродавани

PowerBar Real5 Vegan Strawberry

PowerBar Real5 Vegan Strawberry
Бренд: Powerbar
Код на производот: powerbar
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
90ден.

Вегански енергетски бар, со вкус на јагода.
Тежина: 65 грама

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: powerbar, vegan