Кошничката е празна!
Најпродавани

Limar OF8.5H

Limar OF8.5H
Бренд: Limar
Код на производот: Limar
Достапност: 5
5,500ден.
 
   - ИЛИ -   

Рамка: Grilamid TR90 си подесувачки носници и гумени рачки
Додатоци: микрофибер заштита за носење и чистење и мека торбичка     
Леќи: фотохроматски (Категорија 1 до Категорија 3 - осветлување и затемнување за 20-30 секунди во зависност од светлината)

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: limar, OF8.5H