Кошничката е празна!
Најпродавани

zzyzx carbon

zzyzx carbon
Бренд: ZZYZX
Код на производот: ZZYZX
Достапност: 1
6,520ден.
3,250ден.
 
   - ИЛИ -   

Карбон МТБ волан 31,8мм
Должина: 580мм
Тежина: 135гр

Одлична цена со 50% ПОПУСТ!!!

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: zzyzx, carbon