Кошничката е празна!
Најпродавани

Millet Zephir 20

Millet Zephir 20
Бренд: Millet
Код на производот: Millet
Достапност: 3
3,700ден.
2,770ден.
 
   - ИЛИ -   

Ранец за лесни тури во природа, но и за секојдневни, урбани активности. Ова е нејуниверзалниот модел во неговата категорија - за одлична цена!

Препорачани активности: планинарење

Спецификација:
Ранец со отвор на патент и прегради во внатрешниот дел - за подобра организираност
Странични, мрежести џебови
Внатрешен џеб на патент
Надворешен џеб на патент со држач за клуч
Држачи за штеки
Странични гуртни за компресија
Ергономски прерамки

Материјали:
Ласерски крој
P 600 D Polyester
3D Mesh Back

Тежина:
0,580 kg

 

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: millet zephir 20