Trelock FS200
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trelock FS200

Trelock FS200
Бренд: Trelock
Код на производот: trelock
Достапност: 3
3,100ден.
 
   - ИЛИ -   

Идеален модел за секојдневно користење - оптимална безбедност.
Лесен (околу 880грама) и компактен во големина, а тоа го прави практичен за употреба и идеален за носење на велосипедот. Овој модел е исто така и многу едноставен и лесен за користење, поради неговиот елегантен дизајн и функционална форма. Должина: 100цм

Во пакетот доаѓа и држач за поставување на велосипед - компатибилен со дупчињата за поставување на држачи за бидони/шишенца за велосипедизам.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trelock, fs200