Trelock RS430 + ZR355
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trelock RS430 + ZR355

Trelock RS430 + ZR355
Бренд: Trelock
Код на производот: trelock
Достапност: 12
3,000ден.
1,950ден.
 
   - ИЛИ -   

Одлична двојна заштита за Вашиот градски велосипед.
Сега со одлична промотивна цена - со 35% ПОПУСТ!

Trelock е германска компанија со повеќе од 160 годишно искуство!
Ситуирана во Мунстер, град кој е наречен „велосипедистички главен град на Германија“ (во градот има околу половина милион велосипеди и мрежа од 450км велосипедски патеки), оваа компанија на светот му нуди високо квалитетни производи од сегментот на безбедност.

Среќни сме што уште една компанија со толку големо искуство, е претставувана во Македонија, токму преку нашиот продажен центар.

За производот:
Дводелна заштита:
Заклучување на задното тркало со рамот + ланец за поврзување на овој систем со фиксен објект (клупа, бандера, друг велосипед...)

Соодветен модел за осигурување на велосипед, согласно осигурителните компании.
Поседува 2/5 категоризација според АРТ Фондацијата.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: telock rs430