Trelock FS300 Trigo Long
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trelock FS300 Trigo Long

Trelock FS300 Trigo Long
Бренд: Trelock
Код на производот: trelock
Достапност: 3
4,300ден.
 
   - ИЛИ -   

Trelock е германска компанија со повеќе од 160 годишно искуство!
Ситуирана во Мунстер, град кој е наречен „велосипедистички главен град на Германија“ (во градот има околу половина милион велосипеди и мрежа од 450км велосипедски патеки), оваа компанија на светот му нуди високо квалитетни производи од сегментот на безбедност.

Среќни сме што уште една компанија со толку големо искуство, е претставувана во Македонија, токму преку нашиот продажен центар.

За производот:
Систем за заклучување на велосипед.
Ниво на заштита: 3/6
Должина: 100цм

Соодветен модел за осигурување на велосипед до 500 евра
Ниво: Sold Secure Bronze

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trelock, fs300, trigo