Trelock BC 115 code blue
Кошничката е празна!
Најпродавани

Trelock BC 115 code blue

Trelock BC 115 code blue
Бренд: Trelock
Код на производот: trelock
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Trelock е германска компанија со повеќе од 160 годишно искуство!

Ситуирана во Мунстер, град кој е наречен „велосипедистички главен град на Германија“ (во градот има околу половина милион велосипеди и мрежа од 450км велосипедски патеки), оваа компанија на светот му нуди високо квалитетни производи од сегментот на безбедност.
Среќни сме што уште една компанија со толку големо искуство, е претставувана во Македонија, токму преку нашиот продажен центар.

За производот:

Ланец за заклучување на велосипед - со шифра
Ниво на заштита: 1/6
Должина: 110цм
Дебелина на метал: 4мм

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: trelock, bc 115