Bianchi Freccia Celeste
Кошничката е празна!
Најпродавани

Bianchi Freccia Celeste

Bianchi Freccia Celeste
Бренд: Bianchi
Код на производот: Bianchi
Достапност: 3
1,250ден.
 
   - ИЛИ -   

Ушки за Bianchi Freccia Celeste
Забелешка: ушките кои ги имаме се во црна боја, а не како на фотографијата, во сребрена.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: Bianchi freccia celeste