Romet 24-28 rack
Кошничката е празна!
Најпродавани

Romet 24-28 rack

Romet 24-28 rack
Бренд: Romet
Код на производот: romet
Достапност:Производот моментално го нема на залиха
0ден.

Багажник - универзален, со подесување, за велосипеди со 24 до 28 инчни тркала.
Носивост - до 25 килограми.

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: rack, pannier, romet