Elite Arca
Кошничката е празна!
Најпродавани

Elite Arca

Elite Arca
Elite Arca Elite Arca Elite Arca
Бренд: Elite
Код на производот: Elite
Достапност: 1
5,900ден.
 
   - ИЛИ -   

Држач за велосипед за на ѕид.
Практичен, елегантен, едноставен и безбеден!

Дизајнерско решение, кое совршено се интегрира во секоја средина, каде се обрнува внимание на секој детал и се бара префинет финиш.

Може да држи тежина до 30 килограми.
Во сетот доаѓа и помала закачалка, која е идеална за поставување облека или шлем на нејзе, веднаш до велосипедот...

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: elite, arca