Shimano R55C4
Кошничката е празна!
Најпродавани

Shimano R55C4

Shimano R55C4
Бренд: Shimano
Код на производот: shimano
Достапност: 15
650ден.
 
   - ИЛИ -   

Пакни за друмски кочници

Класа:
Dura-Ace, Ultegra, 105

Компатибилни со:
Dura-Ace BR-R9200, BR-R9210, BR-R9100, BR-R9110, BR-9000, BR-9010, BR-7900, BR-7800, BR-7700 / Ultegra BR-R8100, BR-R8110, BR-R8000, BR-R8010, BR-6800, BR-6810, BR-6700, BR-6600, BR-6500 / 105 BR-R7000, BR-R7010, BR-5800, BR-5810, BR-5700, BR-5600, BR-5501, BR-5500 / BR-RS811-R, BR-R650, BR-R600, BR-R561, BR-R560, BR-CX70

Оцени го производот

Вашето име:


Коментар: Забелешка: HTML код не се парсира!

Оценка: Ниска оцена           Висока оцена

Внесете го кодот во полето подолу:Клучни зборови: shimano, r55c4